Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Saray Bilişim Mersin Bilgisayar Donanımları Bilişim sektöründe faaliyet göstermek üzere 2018 yılında kurulmuştur. 2018 yılından itibaren de elektronik, bilgisayar, notebook onarım ve yedek parça desteği vermektedir. 

Başlıca hizmetlerimiz Notebook Tamiri, Bilgisayar Tamiri, Chipset Tamiri ( Reballing işlemi ) veya Chipset Değişimi, Monitör Tamiri, Powersupply Tamiri, Güç Kaynağı Tamiri, Elektronik Kartların tamiri ve sarf malzeme satışıdır. Marka bağımsız onarım sağladığımız tüm işlemlerde garantili teknik destek hizmeti vermekteyiz.

Öncelikli hedefimiz, siz müşterilerimize kaliteli hizmet vermek, yeni iş planları ile bilişim sektörüne değer katmak ve Türkiye'nin tamamında yaygınlık sağlamaktır. Bilişim sektöründe tedarik, üretim ve hizmet sürecine değer katabilmek amacı ile yatırımlarımız her geçen gün artarak devam etmektedir.


Misyonumuz

Kaliteli hizmet anlayışı doğrultusunda müşteri memnuniyeti odaklı hizmet. Ülkemizde bilişim sektörü genelinde yaygın hizmet anlayışı. Tedarik, üretim ve hizmet işleyişimizi yüksek şekilde sunmak verimli hizmet etmek. Gerekli görüldüğü taktirde yeni iş modelleri ile hizmet kalitemizi daha da arttırmak..


Vizyonumuz

Ülkemize olan sorumluluğun bilincinde hareket ederek evrensel değerlere katkıda bulunma çabasındayız, . Faaliyet alanlarımızda ve yaptığımız her işte farklılıklar yaratarak kalıcı izler sağlamak için elimizden geleninde fazlasını yapmaya gayret ediyoruz. Geleceğe güvenle bakmak milli servetimize sahip çıkmak onarımı mümkün tüm cihazları onarmak en büyük görevimiz.. 


Yorum Gönder

0 Yorumlar